Kartka i plakat do druku na walentynki

Już jutro walentynki. Uważam, że każda okazja jest dobra, aby zrobić coś miłego drugiej osobie. Dzisiaj przygotowałam dla Was darmowy plakat i kartkę do druku, którą możecie wręczyć… komu tylko zechcecie!

Ach, te walentynki…

Jaki jest mój stosunek do walentynek? Cóż, dobrze oddaje to mój „poradnik”, który napisałam 3 lata temu. Zdaję sobie sprawę, że jest to (obecnie) sztucznie napędzane święto o charakterze przede wszystkim komercyjnym. ALE! Zawsze powtarzam, że każda okazja jest dobra, by zrobić lub powiedzieć sobie nawzajem coś miłego. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, bo powinniśmy o tym pamiętać też na co dzień 😉

A pamiętacie jak to było w czasach szkolnych? Dostawaliście kartki za pośrednictwem poczty walentynkowej? U nas oczywiście to było kółko wzajemnej adoracji, gdzie przyjaciółki ze szkolnej ławki wysyłały sobie starannie wybrane i wypisane laurki 😉 Rzadko chłopcy decydowali się na ten krok.

Tutaj mam pytanie do moich młodszych czytelników: czy ten zwyczaj nadal obowiązuje? Jestem bardzo ciekawa.

Mój prezent dla Was…

Ostatnio na Facebooku zapytałam Was o to, jakie materiały do druku chcielibyście ode mnie dostać, aby móc je podarować komuś bliskiemu. Kartka do druku zdecydowanie przeważyła.

Wasze wybory ułatwiły mi w podjęciu decyzji… udostępnienia zarówno kartki, jak i plakatu. Jest to taki mały ukłon ode mnie w stronę każdej osoby, która wzięła udział w głosowaniu – mimo że czasu było niewiele.

Plakat i kartka do druku…

Zastanawiałam się, jaki motyw wybrać przy tym projekcie. Nie chciałam standardowych serduszek, kwiatów, itp., bo nie każdy lubi takie klimaty. Zaczęłam bawić się plamami z akwareli i w ten sposób powstał… słoń. Dokończyłam obrazek i wyszedł bardzo ciekawy wzór. Zgodzicie się ze mną?

Standardowo pliki zostały zaprojektowane w formacie A4. Najlepiej wydrukować je na sztywniejszym papierze (minimum 200g/m2). Ustawcie wydruk na najwyższą jakość, a w przypadku kartek drukujcie dwustronnie.

PLIKI MOŻECIE POBRAĆ TUTAJ: PLAKAT ; KARTKA .

UWAGA! Pamiętajcie, że intensywność kolorów może się różnić w zależności od ustawień jasności monitora, jakości wydruku i samej drukarki.

Jestem ciekawa, co wybraliście i co sądzicie o motywie akwarelowego słonia. Drukujcie, składajcie i obdarowujcie ludzi dookoła. A czy macie jakieś plany na walentynki? Dajcie znać w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *