Rok pełen zmian, czyli podsumowanie 2016

 Jeszcze niedawno odliczałam dni do Wigilii, a tutaj już 6 stycznia. Nie mogłam sobie odmówić zrobienia podsumowania minionych 12 miesięcy, które były z całą pewnością wyjątkowe. Przygotujcie sobie kubek gorącej herbaty lub kieliszek ulubionego wina i powspominajmy 2016 rok.

PRYWATNIE W 2016 ?

Gdybym miała określić miniony rok jednym słowem, to zdecydowanie byłyby to „ZMIANY„. Zmieniło się sporo, a każde zdarzenie miało wpływ na to, jak wygląda moje obecne życie. Jedną z najważniejszych chwil był moment zaręczyn – uroczy pierścionek na stałe zagościł na moim palcu.
Rozpoczęłam też pracę jeszcze na początku roku – zostałam social media ninja. Stanęłam przed wyzwaniem pogodzenia studiów, pisania magisterki i życia zawodowego. Nie było łatwo, jednak pomimo wszystkich trudności i chwil zwątpienia napisałam sprawnie pracę, obroniłam się w pierwszym terminie na 5 i w czerwcu zakończyłam swoją 5-letnia przygodę ze studiami socjologicznymi.
Oprócz tego zwiedziłam nowe miejsca, odwiedziłam starych znajomych, byłam na dwóch weselach, przeprowadziłam 3 szkolenia, wzięłam udział w kursie z budowania własnej marki, wyrwałam ósemkę, przeprowadziłam się i pośród tego wszystkiego nie przestałam tworzyć.
BLOGOWO W 2016 ?
Również blog rozwinął się w ciągu tego roku. Liczba fanów na Facebooku wzrosła o prawie 40%, zaś obecne statystyki bloga pokazują, że od początku jego założenia (od września 2014)  Koneserkę odwiedziło 51 400 osób. Warto podkreślić,  że prawie połowa tej liczby to dane z okresu ostatnich dwunastu miesięcy. Jestem bardzo dumna z tego wyniku i cieszę się, że tak chętnie odwiedzacie mój blog. Daje to niesamowitego kopa do dalszego działania.  Dziękuję, że ze mną jesteście! ?
W 2016 roku na blogu pojawiło się 56 postów, a wśród najbardziej popularnych znalazły się przede wszystkim tutoriale oraz moje podsumowanie 5 lat studiów:
  1. Półka ze skrzynki na owoce – Wasz największy faworyt. Powiem szczerze, że byłam bardzo miło zaskoczona, że ten tekst cieszył się takim zainteresowaniem. Uzyskał on rekordową liczbę wyświetleń w ciągu jednego dnia i ogólnie od początku istnienia bloga!
  2. Mój sposób na brak tablicy korkowej – potrzeba matką wynalazków. Choć obecnie mam już nową tablicę (o której na pewno Wam opowiem), to ten sposób wciąż jak najbardziej polecam!
  3. Jak stworzyć ogród na balkonie?  trochę tęsknię za swoim małym ogródkiem, jednak nie mogę się doczekać wiosny, gdy wszystkie moje rośliny wrócą na balkon – z całą pewnością zastosuję ponownie swoje pomysły!
  4. Kubek w sweterku i rozgrzewające napojenajnowszy wpis na tej liście. Ocieplacz sprawuje się bardzo dobrze, a grzańce sprawdzą się zwłaszcza teraz, gdy prawdziwa zima dotarła do Polski 🙂 
  5. Koniec studiów – cieszyć się czy płakać?wspominałam już o zakończeniu przygody ze studiami i to właśnie w tym wpisie dzieliłam się swoimi przemyśleniami. Uwierzycie, że to już pół roku?
Na dodatek we wrześniu rozpoczęłam swoją współpracę z Młodym Wschodem, gdzie co jakiś czas w niedzielę publikuję swoje artykuły o DIY. Moje teksty możecie przeczytać tutaj.
Również na Instagramie byliście ze mną. Bardzo polubiłam to medium i z ogromną przyjemnością oglądam zdjęcia innych użytkowników. To zestawienie pokazuje, że Waszymi ulubionymi zdjęciami były te, które zawierały różowy element lub szczeniaczki 😉

 
PLANY I POSTANOWIENIA NA 2017 ?

 

W Nowy Rok usiadłam ze swoim ukochanym notesem  (który w tym roku będzie służył mi jako Bullet Journal) i spisałam wszystkie plany i postanowienia na nadchodzące 12 miesięcy. Zebrała się całkiem pokaźna lista, jednak nie były to cele typu „Schudnę 40 kg” lub „Będę się zdrowo odżywiać”. Zdecydowanie chciałam uniknąć banałów i zapisałam tylko to, co było dla mnie realne do zrealizowania i byłam tego pewna w 100%.
Na liście nie mogło zabraknąć punktów dotyczących blogowania i moich planów związanych z Koneserką. W najbliższym czasie nadal będą się pojawiać wpisy dwa razy w tygodniu + jeden wpis na Młodym  Wschodzie. Nie zabraknie tutoriali, recenzji i dalej będę Was przekonywać, że warto przestać czekać i zacząć tworzyć! Później nastąpi zmiana w harmonogramie, ponieważ planuję coś zupełnie NOWEGO, jednak o wszystkim poinformuję we właściwym czasie (nie chcę zapeszyć).
To będzie dobry rok i serdecznie Wam życzę, aby wszystkie plany i cele realizowały się po Waszej myśli! Dziękuję za ten rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.