#poprostuGlinianki od Po prostu kreatywnie

Oryginalne, wyjątkowe i niebanalne. Takie właśnie są osłonki #poprostuGlinianki.

Gliną samoutwardzalną zajmuję się od roku i od samego początku tworzę autorskie osłonki na doniczki. Jako ogromna fanka roślin zdaję sobie sprawę, jak ważna jest oprawa ulubionych okazów. Wyspecjalizowałam się w tworzeniu osłonek z twarzą. Ogromną frajdę sprawia mi modelowanie różnych kształtów nosów oczu i ust, a następnie nadawanie im kolorów. Każda moja praca jest unikatowa – nigdy nie tworzę dwóch identycznych osłonek.

Jeżeli chcesz, aby w Twojej domowej dżungli zamieszkała nietuzinkowa dekoracja i jednocześnie wesprzeć polskie rękodzieło, to #poprostuGlinianki są właśnie dla Ciebie.

???? Chcesz kupić gotową osłonkę lub zamówić spersonalizowaną wersję? Skontaktuj się ze mną na adres: blog.poprostukreatywnie@gmail.com.

???? Jak korzystać z osłonek #poprostuGlinianki?

 • Nie sadź roślin bezpośrednio w osłonce. Należy do niej wstawić roślinę w doniczce produkcyjnej. Dzięki temu będzie mieć przewiew oraz odpływ nadmiaru wody.
 • Odlewaj nadmiar wody po podlaniu. Osłonki są zabezpieczone, jednak od nadmiaru wody mogą zacząć przemakać i się uszkodzić. Dla dodatkowej ochrony możesz do środka wsadzić plastikową podstawkę.
 • Zabrudzenia przecieraj delikatnie wilgotną ściereczką.
 • Dopasuj do osłonki ulubioną roślinkę i ciesz się wyjątkową dekoracją ????

#poprostuGlinianki dostępne od ręki

???? Któraś osłonka wpadła Ci w oko? Skontaktuj się ze mną na adres: blog.poprostukreatywnie@gmail.com.

???? Q&A, czyli pytania, na które warto znać odpowiedź…

 • Ile kosztują #poprostuGlinianki? Cena jest uzależniona od wielkości osłonki – koszt jednak zaczyna się od 70 zł w górę (za osłonkę na doniczkę 6 cm). Im większa osłonka, tym wyższa cena. Przy Gliniankach dostępnych od ręki zawsze podaję cenę. Jeżeli jednak chcesz zamówić spersonalizowaną pracę, zawsze podam Ci pełny cennik. Do kosztów osłonki należy doliczyć koszty wysyłki.
 • W jaki sposób mogę dokonać zakupu? Skontaktuj się ze mną na adres blog.poprostukreatywnie@gmail.com. Prowadzę sprzedaż na zasadach działalności nierejestrowanej i na ten moment jest to jedyna możliwa forma zakupu. Moim priorytetem jest, aby cała transakcja przebiegła sprawnie i bezpiecznie dla obu stron.
 • Jakie są metody płatności? Płatność przelewem na konto bankowe.
 • Jakie są formy dostawy? Istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Białegostoku lub wysyłki za pomocą Paczkomatu (należy wtedy doliczyć koszty transportu).
 • Jaki jest czas realizacji zamówienia? W przypadku gotowych osłonek dostępnych od ręki wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych. Czas realizacji spersonalizowanych zamówień jest indywidualny i zawsze go podaję na etapie ustaleń.
 • W jaki sposób pakowane są zamówienia? Każdą paczkę staram się pakować w sposób możliwie najbardziej ekologiczny, wykorzystując ponownie kartony i wypełniacze. Moim priorytetem jest, aby osłonka dotarła do Ciebie w idealnym stanie.
 • Czy mogę zamówić personalizowaną osłonkę? Jak najbardziej! Cena będzie uzależniona od wielkości, ilości użytych materiałów i ogólnego charakteru osłonki. Od czasu do czasu będą też się pojawiać gotowe osłonki dostępne od ręki.
 • Czy mogę otrzymać fakturę VAT? Niestety nie, ponieważ rozliczam się ze sprzedaży osłonek na zasadach działalności nierejestrowanej.

Masz już moją osłonkę? Oznacz mnie w mediach społecznościowych: Facebook (@Poprostukreatywnie) i Instagram (@poprostukreatywnie), dodając #poprostuGlinianki.