Oprócz tworzenia swoich prac z gliny samoutwardzalnej , tworzę również ilustracje. Moją specjalnością są minimalistyczne portrety. To świetny pomysł na prezent dla siebie i bliskich, by uczcić każdą okazję. Dodatkowo tworzę notatki wizualne. Jeżeli prowadzisz szkolenie/wykład/prezentację i chcesz udostępnić swoim odbiorcom notatkę wizualną, to z chęcią wykonam ją dla Ciebie w kolorach Twojej marki.

Ilustracje możesz zamówić:

  • w formie elektronicznej,
  • wydrukowaną do oprawienia w ramkę,
  • wydrukowaną wraz z ramką,
  • jako kartkę okolicznościową.
  • w formie niestandardowej zgodnie z Waszą propozycją (w miarę możliwości).

PRZYKŁADOWE PORTRETY

PRZYKŁADOWE NOTATKI WIZUALNE

FAQ

> Ile kosztuje stworzenie portretu/notatki wizualnej?

Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie, o czym zawsze informuję przed jego realizacją. Ceny jednak zaczynają się od 100 zł.

> Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji może się różnić w zależności od liczby zleceń, jednak zazwyczaj trwa to do 14 dni.

> W jaki sposób mogę złożyć zamówienie?

Jeżeli jesteś zainteresowan_ spersonalizowanym portretem lub notatką wizualną, napisz do mnie na adres: blog.poprostukreatywnie@gmail.com lub w wiadomości prywatnej na moich mediach społecznościowych.

> Jakie są metody płatności?

Płatność przelewem na konto bankowe.

Jakie są formy dostawy?

Ilustracje przesyłam drogą mailową (w formie elektronicznej) lub (po wcześniejszym uzgodnieniu) w formie fizycznej InPostem/Orlen Paczką. Koszty dostawy obowiązują według aktualnego cennika przewoźnika.

> Czy mogę otrzymać fakturę/paragon?

Jeżeli potrzebujesz takiego dokumentu, daj mi znać wcześniej. Na działalności nierejestrowanej nie mam obowiązku dołączania faktury – jednocześnie muszę ją wystawić, jeżeli klient tego zażąda.

> Czy mogę zwrócić produkt?

Nie, zamówienia indywidualne (towar nieprefabrykowany, wyprodukowany wg specyfikacji konsumenta lub służącego zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb) nie mogą zostać zwrócone.

> Co zrobić, jeżeli produkt przyjdzie uszkodzony?

Moim priorytetem i obowiązkiem jest odpowiednie zabezpieczenie prac w celu transportu. Jeżeli jednak paczka przyjechałaby uszkodzenia, bezzwłocznie skontaktuj się ze mną. (Dotyczy formy fizycznej i przesyłek kurierskich).