Pracami kreatywnymi zajmuję się… od zawsze. Próbowałam wiele technik, kilkoma zajmuję się do tej pory. Jakiś czas temu na nowo zakochałam się w scrapbookingu i zaczęłam tworzyć kartki. Na początku obdarowywałam nimi najbliższych, wysyłając je z okazji urodzin czy świąt.

Długo namawiano mnie, aby zacząć chwalić się swoimi pracami, budować świadomość wśród ludzi, że tworzę nie tylko tutoriale, ale oferuję coś jeszcze. Coś namacalnego i przede wszystkim gotowego.

KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE

Bardzo mnie to cieszy, że kartki znowu stają się popularne. Miło jest dostać tzw. „laurkę” jako dodatek do prezentu. Przecież zawsze przyjemnie jest przeczytać życzenia od serca. Jest to super rozwiązanie dla osób, które zbierają pamiątki.

Na swoim koncie mam już wiele różnych projektów, a oto kilka przykładów.

Macie wśród znajomych aktora lub osobę pracującą w telewizji? Może zatem wybierzecie kartkę a’la Aleja Gwiazd?

Dziewczyny, organizujecie wieczór panieński przyszłej Pannie Młodej?

Pomyślcie o wyjątkowej kartce, w której każda zaproszona osoba będzie mogła napisać coś od siebie. Jest to ciekawy pomysł na jedną z atrakcji podczas imprezy. Wystarczy zabrać ze sobą kilka długopisów i ustawić wszystko w jednym punkcie, aby goście swobodnie podchodzili i się wpisywali.

PAMIĄTKI NA WYJĄTKOWE OKAZJE

Oprócz bardziej lub mniej tradycyjnych kartek okolicznościowych oferuję również wykonanie pamiątek na przeróżne okazje. Ślub, komunia, nagroda czy okrągła rocznica ślubu? Wszystkie te okazje są dobre, aby podarować pamiątkę w formie pięknej ramki na zdjęcia i spersonalizowaną dedykacją w środku. Najlepszym przykładem niech będzie prezent na 50-lecie ślubu:

EKSPLODUJĄCE PUDEŁKA

Eksplodujące pudełka to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych kartek. Wymagają więcej pracy, ale już same w sobie mogą stanowić upominek. Jeżeli dodatkowo wypełnimy je cukierkami lub konfetti, a w środek włożymy drobny prezent, całość nabierze jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru i będzie dodatkową atrakcją.

PAPETERIA ŚLUBNA

Niedawno zdecydowałam się na tworzenie również papeterii ślubnej. Na swoim koncie mam do tej pory trzy duże realizacje. Warto podkreślić, że jedną z nich tworzyłam… dla samej siebie i od tego zaczęła się moja przygoda. Niech to będzie najlepsza rekomendacja, ponieważ wszystkie rzeczy, które oferuję wypróbowałam na własnym ślubie. Sprawdziły się świetnie i dały mi pole do popisu w kwestii udoskonalania mojej oferty.

Moje zaproszenia i dekoracje ślubne

Wzięłam ślub w maju 2018 roku i postanowiłam, że wszystko zrobię sama. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym >wpisie<. Całość utrzymana była w odcieniach czerwieni:

 • drewniane winietki z magnesami,
 • korsarz na rękę z papierowych kwiatków dla świadkowej,
 • wianek ślubny z papierowych kwiatków,
 • dekoracje na stół z zabawnymi napisami,
 • gadżety do zdjęć i instrukcja do fotobudki,
 • menu,
 • świeczniki i wazoniki w stylu rustykalnym,
 • księga gości,
 • skrzyneczka na obrączki,
 • zaproszenia ślubne.

Fioletowe zamówienie

Kolejna realizacja była moim pierwszym zamówieniem. Całość wykonana została w odcieniach fioletu. Wszystko zostało przeze mnie zaprojektowane i ręcznie wykonane. Jako ciekawostkę powiem, że motyw kwiatów był odciskany przeze mnie za pomocą stempli, dzięki czemu nie ma dwóch identycznych zaproszeń.

W ramach zamówienia zrobiłam:

 • zaproszenia,
 • winietki w formie drewnianych magnesów,
 • etykiety na prezenty (buteleczki),
 • dekoracje na stół z zabawnymi napisami,
 • gadżety i instrukcję do fotobudki,
 • menu na stół,
 • księgę gości i specjalną instrukcję w ramce.

Komiksowe zaproszenia

Było to ciekawe zamówienie, bo zupełnie inne od dotychczas wykonywanych przeze mnie prac. Jest to idealna propozycja dla fanów komiksów lub pop artu.

Wszystkie kartki, zaproszenia i dekorację robię specjalnie na Twoje zamówienie. Nie znajdziesz u mnie dwóch takich samych prac, ponieważ stawiam na oryginalność i wyjątkowość.

Proces składania zamówienia wygląda prosto:

 1. Kontaktujesz się ze mną na adres blog.poprostukreatywnie@gmail.com lub na Facebooku: https://www.facebook.com/Poprostukreatywnie/.
 2. Rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i upodobaniach – poznajemy się lepiej, ponieważ pozwoli mi to zrozumieć Twój gust. Ustalamy wszystkie najważniejsze szczegóły (cenę, czas realizacji, itp.).
 3. Przygotowuję dla Ciebie 3 projekty – wybierasz ten, który podoba Ci się najbardziej i nanosimy ewentualne poprawki.
 4. Zabieram się do realizacji i wkładam w nią dużo serca.
 5. Paczka wędruje do Ciebie i cieszy Twoje oko.

PO PROSTU KREATYWNIE!

Jeżeli szukasz oryginalnych kartek lub planujesz ślub, napisz do mnie. Stworzymy razem coś wyjątkowego!