Lisie kolorowanki do druku

Rude, puchate i mięciutkie. Ale zaraz! Co tu się wydarzyło? Czemu lisy straciły swój kolor? Trzeba im pomóc. Dalej, Moi Kreatywni! Chwytajcie za kredki i mazaki. Uratujcie futrzaki od czerni i bieli – dodajcie ich życiu barw!

Czasem potrzebujemy chwili tylko dla siebie. Oderwać myśli od codzienności, zrelaksować się – może nawet wyłączyć umysł. Skupić się tylko na dobieraniu kolorów i powolnym ruchu kredki po papierze.

Jeżeli podobnie, jak ja, lubicie kolorować, to specjalnie dla Was przygotowałam na początek cztery lisie kolorowanki. Dwie prostsze i bajkowe oraz dwie bardziej skomplikowane w stylu mandali. Możecie je wydrukować lub pokolorować digitalowo. Wszystko zależy od Was.

Kolorowanka „Marzenie senne”: któż nie marzył choć raz o tym, by wznieść ponad chmury. Na dodatek na jednorożcu! Brzmi jak sen, prawda? I to taki najlepszy z możliwych.

Kolorowanka „Lis niosący gigantyczną marchewkę”: Lis jest pracowity i lubi spędzać czas na łonie natury. Nawet prace ogrodowe mu niestraszne. Choćby oznaczało to noszenie gigantycznej marchewki na plecach.

Kolorowanka „Lisoprzestrzeń”: kolorując, można odnieść wrażenie, że zagina się czasoprzestrzeń. Myśli odpływają i potrafią dotrzeć do niezwykle najciekawszych miejsc. Dajcie się więc ponieść wyobraźni i wniknijcie w lisoprzestrzeń.

Kolorowanka „Lisi spokój”: lisi kwiat przypominający łapacz snów. Odgoni złe myśli, powoli się uspokoić. Idealna na relaks przed snem.

Koniecznie podzielcie się efektami swojej kreatywności i oznaczcie mnie na Facebooku: @Poprostukreatywnie lub na Instagramie: @poprostukreatywnie. Lisie kolorowanki już na Was czekają!