Kartka na Dzień Ojca do druku

Kartka na Dzień Ojca do druku

Ach, Ci ojcowie. Pierwsi nasi bohaterowie, tytani podnoszący największe ciężary (najczęściej naszych ciał), cudotwórcy, potrafiący stworzyć coś z niczego. No i jak nie sprawić im przyjemności z okazji ich święta? No właśnie! Dlatego dzisiaj możecie pobrać moją autorską kartkę na Dzień Ojca.

Jeszcze niedawno przygotowywałam dla Was kartkę z okazji Dnia Matki, a tu już przyszedł czerwiec i czas szykować się na święto naszych ojczulków. Oj, co ja bym poczęła bez swojego taty. Mam to szczęście, że podobnie jak z mamą, z tatą łączą mnie bardzo dobre relacje, choć nieco odmienne. Przede wszystkim charakterologicznie jestem bardzo do niego podobna, przez co nie mamy problemu, by posiedzieć pół dnia obok siebie i się do siebie nie odzywać. Po prostu czerpiemy przyjemność z ciszy i bycia razem.

Przyznam szczerze, że do taty mam słabość i było tak od zawsze. Z czułością wspominam nasze wspólne wypady na ryby oraz przygotowywanie się do koncertów i konkursów piosenki turystycznej. „To, co tygrysy lubią najbardziej” w żadnych ustach nie brzmi fantastyczniej i nikt nie potrafi zrobić takiej idealnej „kaczuszki/dzióbka” z kaptura bluzy jak on.

Słowo „tata” kojarzy mi się przede wszystkim ze „złotą rączką”, a to dlatego, że mój rodzic potrafi zrobić niemal wszystko. Z kawałka drewna wyczaruje altankę w ogrodzie, przerobi sieciówkową kanapę tak, aby starczyła na dekady i świetnie doradzi w kwestii robótek. Nic więc dziwnego, że gdy mam jakieś pytanie techniczne do moich DIY, mogę zawsze liczyć na wsparcie taty.

Tak sobie myślę, że rodzice to mi się udali. Oboje są absolutnie wyjątkowi!

Kartka na Dzień Ojca do druku
KILKA SŁÓW O KARTCE…

Wracając do ojców, to potrafią być naprawdę świetnymi kompanami do wspólnych przygód i zabaw. Dlatego też właśnie taka wspaniała scena pojawiła się na mojej tegorocznej kartce do druku.

Kartka została zaprojektowana w formacie A4. Najlepiej wydrukować ją obustronnie, odbijając od krótszej krawędzi. Ilustracja będzie wyglądać najkorzystniej na białym papierze wizytówkowym – dzięki temu uzyskamy kolory zbliżone do oryginalnych. Pamiętajcie jednak o ustawieniu wysokiej jakości wydruku.

Ale to nie koniec atrakcji! Kartka jest gotowa do podarowania, dzięki czemu wystarczy ją wydrukować i złożyć. Możecie jednak dać też upust swojej kreatywności i ją pokolorować. Gorąco to polecam, ponieważ możemy nadać ilustracji indywidualny charakter.

KARTKĘ MOŻESZ POBRAĆ >TUTAJ<.

Pobierajcie, drukujcie i obdarowujcie. Mam nadzieję, że niejeden tata uśmiechnie się na widok tej ilustracji. Jeżeli zdecydujecie się na skorzystanie z mojej kartki na Dzień Ojca i będziecie chcieli pokazać jej zdjęcie, nie zapomnijcie mnie oznaczyć @poprostukreatywnie (Instagram) lub @Poprostukreatywnie (Facebook).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *