Kalendarz do druku – Styczeń 2019

Nowy rok. Tworzymy plany na najbliższe 12 miesięcy, zdejmujemy stare kalendarze ze ścian. Z tej okazji przygotowałam dla Was kalendarz do druku na styczeń.

Historia tworzenia tego kalendarza to idealne podsumowanie tego, jak zazwyczaj czuję się na początku każdego roku. Plik do druku miał się pojawić dwa dni temu. Dumna z siebie zrobiłam zdjęcia, usiadłam do publikowania materiałów na blogu i… zonk. Okazało się, że żyję nadal w 2018 roku i nie chce mnie opuścić. 😉 W szkole często miałam ten problem i jeszcze przez dłuższy czas pisałam błędną datę. Było widać tylko przekreślenia w zeszycie.

Poniżej znajdziecie link do pliku do pobrania. Jest on w formacie A4, więc w razie potrzeby możecie swobodnie go zmniejszyć do A5. Kolorystyka i motyw są nieprzypadkowe, ponieważ wiem, że wielu z Was nie lubi zimy i tęskni za wiosną. Mam nadzieję, że ten kalendarz sprawi, że zrobi się Wam troszkę cieplej i przyjemniej. 🙂

KALENDARZ W FORMACIE A4 DO DRUKU

Dajcie znać, czy tego typu pliki Wam się podobają. Jestem też otwarta na sugestie w kwestii motywów, dlatego jeśli masz jakiś pomysł, koniecznie podziel się nim w komentarzu. Miłego pobierania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *