Oryginalne, wyjątkowe i niebanalne. Takie właśnie są moje prace – #poprostuGlinianki!

Gliną samoutwardzalną od marca 2020 roku i od samego początku tworzę autorskie osłonki na doniczki. Jako ogromna fanka roślin zdaję sobie sprawę, jak ważna jest oprawa ulubionych okazów. Wyspecjalizowałam się w tworzeniu osłonek z twarzą. Ogromną frajdę sprawia mi modelowanie różnych kształtów nosów oczu i ust, a następnie nadawanie im kolorów. Każda moja praca jest unikatowa – nigdy nie tworzę dwóch identycznych osłonek.

Tworzę również biżuterię z glinki polimerowej z motywami zwierząt i roślin. Lisy, jeże, ćmy – ich lepienie bardzo relaksuje, a uzyskany efekt napawa mnie radością. To świetne uzupełnienie codziennych stylizacji.

Jeżeli chcesz, aby w Twojej domowej dżungli zamieszkała nietuzinkowa dekoracja, na ulubionym ubraniu wyjątkowa biżuteria i jednocześnie wesprzeć polskie rękodzieło, to #poprostuGlinianki są właśnie dla Ciebie.

MOJE PRZYKŁADOWE PRACE

FAQ

> Ile kosztują osłonki i broszki #poprostuGlinianki?

Cena jest uzależniona od wielkości osłonki – koszt jednak zaczyna się od 60 zł w górę (za podstawkę). Im większa osłonka, tym wyższa cena. Broszki natomiast kosztują od 30 zł. Poniżej możesz zapoznać się z orientacyjnym cennikiem. Do ceny prac należy doliczyć koszty wysyłki. Pełną kwotę zamówienia podam Ci przed jego realizacją.

> W jaki sposób mogę dokonać zakupu? 

Skontaktuj się ze mną na adres blog.poprostukreatywnie@gmail.com lub w wiadomości prywatnej na moich profilach w mediach społecznościowych. Prowadzę sprzedaż na zasadach działalności nierejestrowanej i na ten moment jest to jedyna możliwa forma zakupu. Moim priorytetem jest, aby cała transakcja przebiegła sprawnie i bezpiecznie dla obu stron.

> Jakie są metody płatności?

Płatność przelewem na konto bankowe.

> Jakie są formy dostawy?

Prace wysyłam najczęściej za pośrednictwem InPostu (kurier lub paczkomat) lub Orlen Paczka. Po wcześniejszym ustaleniu możemy się umówić na odbiór osobisty
na terenie Białegostoku lub inną formę dostawy.

> Jaki jest koszt dostawy?

W przypadku usług kurierskich obowiązuje aktualny cennik na stronie przewoźnika – InPost, Orlen Paczka.

> Jaki jest czas realizacji zamówienia?

W przypadku gotowych osłonek/broszek dostępnych od ręki wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych. Czas realizacji spersonalizowanych zamówień jest indywidualny i zawsze go podaję na etapie ustaleń.

> W jaki sposób pakowane są zamówienia?

Każdą paczkę staram się pakować w sposób możliwie najbardziej ekologiczny, wykorzystując ponownie kartony i wypełniacze. Moim priorytetem jest, aby osłonka dotarła do Ciebie w idealnym stanie.

> Czy mogę zamówić personalizowaną osłonkę/broszkę?

Jak najbardziej! Cena będzie uzależniona od wielkości, ilości użytych materiałów i ogólnego charakteru osłonki. Od czasu do czasu będą też się pojawiać gotowe osłonki/broszki dostępne od ręki.

> Czy mogę otrzymać paragon/fakturę?

Jeżeli potrzebujesz takiego dokumentu, daj mi znać wcześniej. Na działalności nierejestrowanej nie mam obowiązku dołączania faktury – jednocześnie muszę ją wystawić, jeżeli klient tego zażąda.

> Czy mogę zwrócić produkt?

W przypadku zakupu towaru na odległość (czyt. przez Internet) masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. Wyjątkiem są jednak zamówienia indywidualne (towar nieprefabrykowany, wyprodukowany wg specyfikacji konsumenta lub służącego zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb). Te produkty nie mogą zostać zwrócone.

> Co zrobić, jeżeli produkt przyjdzie uszkodzony?

Moim priorytetem i obowiązkiem jest odpowiednie zabezpieczenie prac w celu transportu. Jeżeli jednak paczka przyjechałaby uszkodzenia, bezzwłocznie skontaktuj się ze mną.