Oryginalne, wyjątkowe i niebanalne. Takie właśnie są osłonki #poprostuGlinianki.

Gliną samoutwardzalną od marca 2020 roku i od samego początku tworzę autorskie osłonki na doniczki. Jako ogromna fanka roślin zdaję sobie sprawę, jak ważna jest oprawa ulubionych okazów. Wyspecjalizowałam się w tworzeniu osłonek z twarzą. Ogromną frajdę sprawia mi modelowanie różnych kształtów nosów oczu i ust, a następnie nadawanie im kolorów. Każda moja praca jest unikatowa – nigdy nie tworzę dwóch identycznych osłonek.

Tworzę również broszki z gliny z motywem Glinianek i roślin, które świetnie będą pasować do ulubionej kurtki, sukienki lub swetra.

Jeżeli chcesz, aby w Twojej domowej dżungli zamieszkała nietuzinkowa dekoracja, na ulubionym ubraniu wyjątkowa biżuteria i jednocześnie wesprzeć polskie rękodzieło, to #poprostuGlinianki są właśnie dla Ciebie.

PRZYKŁADOWE OSŁONKI #POPROSTUGLINIANKI

PRZYKŁADOWE BROSZKI

FAQ

> Ile kosztują osłonki i broszki #poprostuGlinianki?

Cena jest uzależniona od wielkości osłonki – koszt jednak zaczyna się od 60 zł w górę (za półosłonkę 6 cm). Im większa osłonka, tym wyższa cena. Broszki natomiast kosztują od 30 zł. Poniżej możesz zapoznać się z orientacyjnym cennikiem. Do ceny prac należy doliczyć koszty wysyłki. Pełną kwotę zamówienia podam Ci przed jego realizacją. Cennik

> W jaki sposób mogę dokonać zakupu? 

Skontaktuj się ze mną na adres blog.poprostukreatywnie@gmail.com lub w wiadomości prywatnej w moich profilach w mediach społecznościowych. Prowadzę sprzedaż na zasadach działalności nierejestrowanej i na ten moment jest to jedyna możliwa forma zakupu. Moim priorytetem jest, aby cała transakcja przebiegła sprawnie i bezpiecznie dla obu stron.

> Jakie są metody płatności?

Płatność przelewem na konto bankowe.

> Jakie są formy dostawy?

Prace wysyłam za pośrednictwem InPostu (kurier lub paczkomat).

> Jaki jest czas realizacji zamówienia?

W przypadku gotowych osłonek/broszek dostępnych od ręki wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych. Czas realizacji spersonalizowanych zamówień jest indywidualny i zawsze go podaję na etapie ustaleń.

> W jaki sposób pakowane są zamówienia?

Każdą paczkę staram się pakować w sposób możliwie najbardziej ekologiczny, wykorzystując ponownie kartony i wypełniacze. Moim priorytetem jest, aby osłonka dotarła do Ciebie w idealnym stanie.

> Czy mogę zamówić personalizowaną osłonkę/broszkę?

Jak najbardziej! Cena będzie uzależniona od wielkości, ilości użytych materiałów i ogólnego charakteru osłonki. Od czasu do czasu będą też się pojawiać gotowe osłonki/broszki dostępne od ręki.

> Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Niestety nie, ponieważ rozliczam się ze sprzedaży osłonek na zasadach działalności nierejestrowanej.

 Jak korzystać z osłonek #poprostuGlinianki?

  • Nie sadź roślin bezpośrednio w osłonce. Należy do niej wstawić roślinę w doniczce produkcyjnej. Dzięki temu będzie mieć przewiew oraz odpływ nadmiaru wody.
  • Odlewaj nadmiar wody po podlaniu. Osłonki są zabezpieczone, jednak od nadmiaru wody mogą zacząć przemakać i się uszkodzić. Dla dodatkowej ochrony możesz do środka wsadzić plastikową podstawkę.
  • Zabrudzenia przecieraj delikatnie wilgotną ściereczką.
  • Dopasuj do osłonki ulubioną roślinkę i ciesz się wyjątkową dekoracją 

Instrukcje te dostaniesz również do swojego zamówienia w postaci uroczej pocztówki z lisem.