Akwarelowy kalendarz na grudzień

Lubię być zorganizowana i doskonale wiem, że lepiej planuje się, mając ładne narzędzie. Grudzień zbliża się wielkimi krokami, a ja postanowiłam podzielić się z Wami kalendarzem z akwarelowym motywem.

Tworząc plan postów na grudzień miałam wiele pomysłów. Jeden z nich jednak pojawił się spontanicznie i, tak naprawdę, w ostatniej chwili. Chciałam stworzyć ładny kalendarz na nadchodzący miesiąc pełen magii i tak bardzo ważny dla mnie. Dlatego też sam projekt musiał mieć w coś, co budzi pozytywne skojarzenia.

Kto z Was lubi mandarynki?

Ich zapach powoduje, że mimowolnie się rozluźniam i robi mi się ciepło w sercu. Czekam do początku grudnia, aby kupić pierwszy kilogram do domu, ponieważ kojarzą mi się z okołoświątecznym rozgardiaszem.

Nic więc dziwnego, że to właśnie te owoce stały się motywem przewodnim zaprojektowanego przeze mnie kalendarza. Dodać do tego gwiazdki anyżu, a atmosfera robi się świąteczna.

O samym kalendarzu…

Jak widzicie, akwarelowy kalendarz nie ma przypisanych dni miesiąca do dni tygodnia oraz wpisanego roku. Tworząc go chciałam, aby nie był jednorazowym materiałem, który udostępnię na blogu. Zależało mi, aby żył i był zawsze uniwersalny, dlatego pomyślałam o samodzielnym wypełnianiu go od początku do końca. Został on w całości zaprojektowany i wykonany przeze mnie, co dodatkowo napawa mnie dumą.

Akwarelowy kalendarz jest w formacie A4, więc w razie potrzeby możecie go zmniejszyć do A5.Polecam wydrukować go na grubszym papierze ksero, a sam plik możecie pobrać >TUTAJ<.

Jeżeli podoba Wam się mój akwarelowy kalendarz, nie zapomnijcie go pobrać i dać znać w komentarzu. Zdjęcia również są mile widziane. Będzie mi też bardzo miło, jeśli udostępnicie ten post dalej – im nas więcej, tym lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.