Walentynki: 5 sposobów na wspólne spędzenie czasu

Dzisiaj Walentynki! Dzień zakochanych lub zmora każdego singla. Dzisiaj zajmiemy się parami. Przychodzę do Was z dawką inspiracji, jak wspólnie spędzić ten dzień w domu. Gotowi?

[koniecznie przeczytaj do końca!]

ZA CZY PRZECIW?

Ach, Walentynki. Mają tyle samo zwolenników, jak i przeciwników. Niektórzy twierdzą, że to idealny dzień, by powiedzieć Kocham Cię, inni – że to święto stworzone na siłę, a wyznawać miłość można przez cały rok. Dodatkowo zarzuca się, że 14 lutego to zwykła komercja i okazja, by windować ceny w restauracjach i sklepach. Mimo wszystko, wielu ludzi lubi korzystać z Walentynek, by spędzić ten dzień w wyjątkowy sposób. Nie musi się to wiązać z wyjściem do restauracji czy podróżą do Paryża. Światło bijące od wieży Eiffela nie jest niezbędne, by poczuć romantyczny klimat. 
 
Dzisiaj przychodzę do Was z 5 sposobami na wspólne spędzenie Walentynek w domu.
 
1. UGOTUJCIE WSPÓLNIE OBIAD I ZJEDZCIE GO PRZY ŚWIECACH
Zadbajcie o pozytywny klimat. Wspólnie zdecydujcie, na co macie ochotę. Zajmijcie się gotowaniem i postarajcie się nie pokłócić o nóż, deską czy sposób krojenia warzyw. Następnie przełóżcie potrawy na talerze na wyjątkowe okazje i rozkoszujcie się ich smakiem, patrząc sobie w oczy i uważając, by nie podpalić sobie rękawa o świecę.
2. WYBIERZCIE SIĘ NA SPACER W NIEZNANE WAM JESZCZE OKOLICE
Romantyczne spacery zawsze umacniają więź między dwiema osobami. Ubierzcie się ładnie i spokojnym krokiem ruszcie w nieznane. Nie zapomnijcie aparatu lub telefonu, by udokumentować Waszą miłość. Uważajcie, jednak na spacery do lasu. Błoto nie sprzyjaja budowaniu romantycznego klimatu. Zwłaszcza, jeżeli jedno się wywróci wpadając twarzą w kałużę, a druga połówka zrywa boki ze śmiechu i robi zdjęcia, zamiast pomóc nam wstać.
3. ZAGRAJCIE W GRY PLANSZOWE, POPIJAJĄC ULUBIONY TRUNEK
Usiądźcie wygodnie przy stole lub na podłodze i wybierzcie ulubioną planszówkę oraz przygotujcie trunek. Rozkoszujcie się swoim towarzystwem i starajcie się nie wydrapać drugiej osobie oczu, gdy będzie wygrywać lub oszukiwać. Odstawcie na wszelki wypadek też butelkę, by przypadkiem nie została Wam wręczona w postaci tulipana.
PS. Uważajcie na Monopoly!!
4. URZĄDŹCIE SOBIE KĄCIK CZYTELNICZY
Podobno o wielkiej miłości świadczy fakt, że możemy siedzieć obok siebie, milcząc i żadne nie będzie czuło skrępowania. Rozłóżcie łóżko, ułóżcie stertę poduszek  i połóżcie wygodnie obok siebie z wybranymi książkami. Czyż to nie romantyczne? Tak, do czasu, aż któreś z Was nie zaśnie i nie zacznie chrapać na cały głos, zagłuszając nawet książkowe dialogi bohaterów, brzmiące w Waszej głowie.
5. ZRÓBCIE SOBIE MARATON FILMOWY Z ULUBIONYMI FILMAMI 
Ach, romantyzm aż bije. Układacie się wygodnie na kanapie, zapalacie świecę lub tylko lampkę. W pokoju panuje półmrok, a Wy odpalacie film, który na pewno wprowadzi Was w miłosne uniesienia. No chyba, że partner postanowi puścić film ze Stathamem, który biega po mieście z gołym tyłkiem, próbując na wszystkie sposoby podnieść poziom adrenaliny we krwi, bo inaczej umrze. Miłość rośnie wokół nas…
 
 
+ BONUS: SPĘDŹCIE TE WALENTYNKI JAK CHCECIE I PRZESTAŃCIE CZYTAĆ PORADNIKI TEGO TYPU! 
Napisałam ten poradnik nie bez powodu. Zbliżające się Walentynki obfitują w wysiew tego typu porad, jak najlepiej spędzić ten dzień. Spójrzmy prawdzie w oczy – my znamy siebie najlepiej i sami doskonale wiemy, jak chcemy spędzić ten dzień z drugą połówką. Żadna blogerka czy vlogerka nie doradzi nam lepiej, niż my sami. Pogadajcie ze swoim partnerem i partnerką, jak chcecie uczcić Walentynki i po prostu do zróbcie. Proste, prawda?
A Wy jakie macie plany na dziś?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *